ŞİRKET PROFİLİ

Merkezi İzmir’de konumlanmış olan Umtes Group SAN. LTD. ŞTİ., bulunduğu bölgede öncü bir Grup Şirketidir.

Sahip olduğu yenilikçi ve genç kadrosu ile bulunduğu sektörlerdeki problemlere çözüm sunmaktadır.
12 Şubat 2012 tarihinde %100 hissesi Yalçın Halden tarafından kurulan Umtes SAN. LTD. ŞTİ. kısa sayılacak bir sürede Umtes Group çatısı altında birçok markası ile farklı sektörlerde yapılanarak tüm projelerini titizlikle sürdürmeye devam etmektedir.

Umtes Group SAN. LTD. ŞTİ., verimlilik artışı sağlamak, sektörel gelişmeleri zamanında yakalamak ve daha fazla müşteriye kaliteli hizmet verebilmek amacıyla dünyadaki örnekleri gibi teknik ünitelerini ayrı bir tüzel kişilik olarak yeniden yapılandırmıştır.

TARİHÇE

1976
Her şey;
Babamız Makedonya göçmeni olan NEŞAT HALDEN tarafından 1976 yılında İzmir ili sınırlarında kurulan ÇAĞDAŞ ŞEKER imalathanesi ile başladı.

NEŞAT HALDEN zamanla kendi öz sermayesi, çalışkanlığı ve güvenilirliği ve sektöre birçok yenilik katmıştır.

2012
Umtes Group
YALÇIN HALDEN’in sahip olduğu çağın alüminyum, SEDAT HALDEN’in farklı sektörlerdeki deneyimi, İSMAİL HALDEN’in ise Derhal Sigorta Ltd. Şti, İH danışmanlık firmaları 2012 yılında tüm kardeşlerin firmaları ve deneyimleri ile bir araya getirdiği UMTES GROUP kısa zamanda birçok başarıya imza atarak günümüze kadar gelmiştir.
UMTES GROUP bugün inşaat, Gayrimenkul, Turizm, Pazarlama, Mimarlık sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
2014
Saygın Residence Karşıyaka
SAYGIN RESİDENCE; olarak Kurumasal kimliğine UMTES GROUP ‘un bir markası olan Saygın residence , sektörün vergi ile kayıt altına alınması noktasında öncü rol oynamıştır. Tümüyle kendine ait binalarında hizmetini sürdüren firmamız etik ve ahlaki konaklamanın da tavizsiz lideri olmuştur. Günlük kiralık mantığından ziyade kendine has yorumuyla “EV TİPİ KONAKLAMA” anlayışını, ev konforunu ekonomik ve hizmete yönelik şekli ile müşteri portföyüne sunmaktadır.
2018
Amiri Yapi
Ulusal ve uluslararası proje bazlı partnerlik ile çözüm üretmeye başlanmıştır.

MİSİYON & VİZİYON

M
İSİYON
Güvenli, yüksek kaliteli, Teknolojik ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek, müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak, tüm bunları gerçekleştirirken, UMTES GROUP çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.
V
İZİYON
Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

İletişim Bilgileri

549.548.5400

E-Posta: info@utmesgroup.com
Address: 1831/14 Sokak No:12 Kat:17 Daire:113 Karşıyaka Tower